Przejdź do strony hotelu NoBoHotel menu

Wina

Restauracja "Kolory Wina" to także propagowanie kultury picia wina w Polsce. Karta win to wyjątkowy wybór 29 gatunków win z całego świata, także win różowych, słodkich i wzmacnianych, również dostępnych na kieliszki, zawsze w doskonałej relacji jakości do ceny.

Wina

Wybór win aktualizujemy wraz ze zmianami karty menu, co zapewnia odpowiednią możliwość doboru win do potraw. Nasz asortyment to zarówno klasyki z najsłynniejszych regionów produkcji wina z europy i świata, jak i zdobywające aktualnie renomę na całym świecie wina z Austrii. Restauracja "Sote" to wreszcie promocja wciąż trudno dostępnych na rynku win rodzimych producentów. A wina, które wyjątkowo zasmakują naszym Gościom podczas posiłku w Restauracji można zakupić w atrakcyjnych cenach i zabrać do domu.

 

Aktualnie nowością w naszej restauracji jest rewolucyjny system "Coravin" umożliwiający serwowanie na kieliszki dowolnych, także drogich win, bez ryzyka oksydacji wina pozostającego w butelce - w czerwcu w tej formie serwujemy Rioję Gran Reservę z 1995 roku, a w najbliższym czasie także takie tuzy światowego winiarstwa jak Chablis ‘Millésime de Réserve’ 2006 z winnicy Regnard, Barolo 2008 z domu Neirano, czy Margaux 'Clos Laborie' 2010 z Château Tayac. 

zobacz kartę win

Restauracja

RestauracjaRestauracja "sote" to w pełni klimatyzowany, przestronny lokal, który przystosowany jest zarówno dla potrzeb kameralnych spotkań jak i wystawnych bankietów. Restauracja jest idealnym miejscem na pyszne śniadanie, szybki lunch, uroczysty rodzinny obiad, czy też oficjalną kolację biznesową. Jesteśmy otwarci na najbardziej indywidualne potrzeby naszych Gości.

zobacz menu

zobacz oferty specjalne